ŠPERKY ZO ŽIVICE

Ručne vyrobené šperky zo živice s použitím prírodných materiálov (mach, papradie, kvietky, lístky, káva...), ale i s hudobnou témou. Každý z nich je originál. Zatiaľ sú to prívesky. Prívesok je buď na kovovom očku, alebo šlupničke, šnúrka je elastická. Pre ,,kávoholikov" :-) máme všetko aj s kávou. Pripravujeme aj ďalšie: náušnice, prstienky, náramky. Cena je  uvedená dole + poštovné 2,5€,+dobierka 1€. Cenu každého šperku ešte osobne upresníme, keďže je to ručná práca a vždy originál. Pri objednávke nad 40€ je doprava grátis. Doklad bude priložený k tovaru. Ak sa Vám páči nejaký prívesok a práve nie je na sklade, vyrobíme na požiadanie.  Pri odbere viac kúskov pribalíme i darček. Kontaktujte nás mailom, telefónom, sme aj na fb i instagrame: @šperky z prírody  (burgr.eva@gmail.com, 0907920193) Stále pribúdajú nové kúsky, každý je iný, originálny. Príďte sa pozrieť "na živo."  :-)

STAROSTLIVOSŤ o ŽIVICU: -chráňte prívesok pred stykom s parfémom, alebo spotenou pokožkou, môže zmatnieť, ale je možné ho po čase preleštiť jemnou hodvábnou handričkou(napr. na okuliare), znova získa svoj lesk. -strieborná retiazka tiež môže časom stmavnúť, stačí očistiť handričkou na striebro a opäť bude ako nová. -retiazka a komponenty z nehrdzavejúcej ocele nepotrebujú špeciálnu starostlivosť.

Šperky nájdete aj na stránke www.pherun.eu, kde nájdete aj originálne turistické ponožky a ďalšie potrebné vecičky do prírody.

Prívesok na elastickej šnúrke, retiazke - srdce - 5,10,12,14,15   (dostupné, cena na dopyt)

Sada bronz, náramok, náušnice a prívesok 18€,20,25€ (rôzne varianty, na šnúrke, retiazke,) 

Sada-prívesok na retiazke, náušnice, náramok, prstienok 18€, 20€, 23€  (nehrdzavejúca oceľ)

Prívesok plochý - 5€, 8€, 10€, 12€, ( je možné kombinovať s náušnicami, alebo náramkom) 

Prívesok plochý - noty - 10 
Srdiečko - noty - 10€, 12€  (dostupné i na elast.šnúrke, i retiazke)

Prívesok plochý - tŕniky  - 5

Prívesok plochý - káva - 8€             Srdiečko káva - 12€  

Prívesok na kľúče káva -kocka (starobronz - dostupné) - 3€   

Prívesok srdce na retiazke - kvietky - 15€  (dostupné)

Sada - prívesok a náušnice sedmikráska na retiazke, alebo na elast.šnúrke - 14€, 18€, 25€